1. Sincan Evden Eve Asansörlü Nakliyat Ana Sayfa
  2. Nakliyat Kriterleri

Nakliye kriterleri başlığından da anlaşıldığı üzere profesyonel bir taşımacılığın olmazsa olmaz bir çok önemli hususları mevcuttur..

Her insan hayatında bir defa da olsa taşınma sürecini yaşamıştır. Bazen ufak birkaç eşya ile sınırlı kalabilir. Bazen de ev taşıma gibi zorlu bir süreç haline dönüşebilir. Ev taşıma durumunda profesyonel bir nakliyat firmasından destek alma durumunda kalırız. İyi bir nakliyat firması seçerek bu zorlu süreci sorunsuz veya çok az sıkıntılarla atlatabiliriz. Özellikle kirada oturanlar veya iş değişikliği nedeniyle şehir değiştirmek zorunda olanlar daha sık taşınmak durumunda kalabiliyor. Bu durumda kaliteli bir nakliyat firması seçmek en doğru karar olacaktır. Peki nakliyat firması seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Evden eve nakliyat firması seçerken hangi kriterleri göz önünde bulundurmalıyız? Şehirler arası nakliyat firması seçerken ne gibi faktörler önemlidir? Şimdi bu konuya derinlemesine inelim. Öncelikle belirtmek gerekir ki iyi bir taşınma işlemi için çok ucuza taşınmayı aklınızdan çıkarın.

Hüsranla sonuçlanan bir taşıma size kat ve kat maliyete sebep olabilir. Hizmet alacağınız nakliyat firmasının güvenilir bir firma olmasına özen gösterin. Gerekli sertifikalara (K2 Yetki Belgesi) ve uzmanlığa sahip olan firmaları tercih etmenizde yarar var. Böylece eşyalarınızın taşınırken kırılma ihtimalini ve maddi hasarlar görme riskini en aza indirebilirsiniz. Taşınma işlemini aceleye getirmeyin. Nakliyat firması seçerken özellikle yaz ayları dışında taşınmayı tercih edin. Talep artışı yaz aylarında nakliyecilerin iş seçmelerine göreli olarak yüksek fiyatlarla çalışmalarına neden olmakta iken diğer mevsimlerde ise talep eksikliği fiyatların radikal bir şekilde düşmesine neden olmaktadır. Firmalar sırf boş kalmamak için fiyatları düşürdükçe düşürürler.

Evden eve asansörlü nakliyat taşımacılığında artık her firma bir takım prensiplere sahip olarak faaliyet gösterirken nakliye alanında da firmamız SİNCAN EVDEN EVE ASANSÖRLÜ NAKLİYAT 0532 783 82 24 Çınar Nakliyat bir takım prensiplerle hareket etmektedir.

Yakın zamanda evini taşıyan bir tanıdığınız varsa, bu konuda ondan yardım isteyebilirsiniz. Seçtiği nakliyat firmasından memnun kalıp kalmadığını sorup ödediği nakliye ücreti hakkında bilgi alabilirsiniz. Yorumları olumluysa ve fiyatı size uygun geldiyse aynı firmayı tercih edebilirsiniz. Firma seçerken nakliyat firmalarını karşılaştırın. Nakliyat firmalarının kalitesine, sunduğu hizmete ve ambalajlama işlemine göre fiyatları değişiklik gösterebilir. Bunun için birkaç firmadan teklif alıp fiyatları karşılaştırmanızda fayda var. Ayrıca tanıdığınızın evini misal 900 TL ye taşıdı diye sizinkini aynı fiyata taşıyacak diye bir durum söz konusu değildir. Burada bir mal satılmıyor, bir hizmet satın alımı söz konusudur.

Taşımacılık sektörünün gelişmesine doğrudan veya dolaylı olarak katkılar sağlayan denge nakliyat olarak bizler bir müşterimizin taşınma öncesinde ve sonrasında yapması gerekenleri bir çok kere sizlere aktarmıştır. Fakat bu yapılacakları maddeler halinde aktarmaktan çok bir nakliyat firmasının sahip olması gereken olmazsa olmazlardan bahsetmeyi uygun gördük.

Eğer kusursuz bir taşımacılık felsefesi ile taşımacılık yaptığımızı iddaa ediyorsak bunun bir nedeni olduğunu ve nakliye kriterlerinin de neler olduğunu sizlere aktararak paylaşımda bulunalım.

SİNCAN EVDEN EVE ASANSÖRLÜ NAKLİYAT 0532 783 82 24 Çınar Nakliyat Nakliyat Kriterleri Nelerdir ?

  • Dairenin bulunduğu kat sayısı
  • Taşınma öncesinde müşteri ile bilgi paylaşımı Evin oda sayısı, eşya yoğunluğu vs,
  • Ambalajı yapılacak mobilya sayısı sorusu
  • Koli ve poşet sayısı
  • Taşınma öncesinde sökülecek mobilya için usta tercihi sorgulanması,
  • Yüksek binalarda yük asansörünün olup/olmaması
  • Dışarıdan modüler yük asansörü gereklimidir gibi..

Yukarıdaki soru ve benzeri sorular için cevaplar alındıktan sonra eşyası taşınacak müşteriye en uygun nakliyat aracı, yine uygun nakliye personeli, eşyalar için uygun ambalajlama ve kolileme hizmeti,benzeri çalışmalar yapılarak ideal nakliye kriterlerini yerine getiririz.

Müşteriye talep ettiği taşınma kriterleri doğrultusunda şeffaf bir fiyatlandırma çıkartılarak bütün nakliye masrafının ne olduğu söylenir.

Fakat müşteri konuşulanların dışında farklı hizmetler de talep ettiğinde ona göre fiyatlandırma yapılır. Mesela depolama hizmeti gibi...

Nakliyat firmaları genel olarak müşterilerine her hususu aktarmadan genelleme bir nakliye fiyatı vererek taşınma esnasında konuşulan fiyatlar dışında extradan nakliyat parası talep etmektedir.

Firmamız SİNCAN EVDEN EVE ASANSÖRLÜ NAKLİYAT 0532 783 82 24 Çınar Nakliyat Nakliyat Sektöründe vukuu bulan bu durumları yakinen takip ettiğinden müşterilerine alenen istedikleri hizmetlerin bu bu bu gibi söyleyip extra talep ettiği hizmetleri de fiyatlandırarak son nakliye fiyatını söylemektedir.

Hemen arayın Uygun Kampnyalı Fiyatlarımızdan Yararlanın. SİNCAN EVDEN EVE ASANSÖRLÜ NAKLİYAT 0532 783 82 24 Çınar Nakliyat


© 2021 Sincan Evden Eve Asansörlü Nakliyat

ara ARA
Sincan Evden Eve Çınar Nakliyat Whatsapp
link